אז איך מתנהלים בכל הקראחנה הזאת?

אז איך מתנהלים בכל הקראחנה הזאת?

בשנים האחרונות אנשים רבים מצטרפים אל תרבות הטראנס בארץ, חבר’ה מכל הגילאים וקצוות האוכלוסייה מתעופפים ברחבות ועשים שמח.

והנה אפשר כבר להגיד שתרבות הטראנס בארץ נמצאת בשיאה.

בשביל באמת לעוף ולהתקרחן את חייכם במסיבת טבע קיימים מספר של כללים לא כתובים שבהם מצופה ממכם להתנהל באירוע בכדי לא להרוס לכם או לסובבים אתכם את ההנאה מהמסיבה.

אז קבלו מספר כללים מכוונים להתנהלות במסיבה.

כבדו את האדם שלצידכם, לא משנה אם זה חבר איש זר או ההוא שבין לבין, כבדו תמיד את מי שנמצא בסביבה שלכם ותנו לכולם להרגיש בנוח להיות לידכם, לכל אדם מותר להתנהג באיזה צורה שבה יבחר כמובן כל עוד או לא פוגע לכם במרחב האישי.

שתו באחריות- לא משנה אם זה שתייה או שימוש בעזרים, לכל אדם יש מכסה מסוימת שבה הוא יכול לעמוד, שימו לב שאתם לא חוצים את הגבולות של עצמכם ומתחילים להתנהג בצורה שעלולה לפגוע באחר ובעצמכם, הרבה פעמים קורה שיש את הדלוק הזה של המסיבה שכולם שואלים את עצמם אם הוא סובל או נהנה. אז בדיוק זה, אל תהיו.

תנו לעצמכם להתפרק אבל תזכרו לשמור על עצמכם תוך כדי ולנהוג באחריות כלפי הסביבה שלכם.

עניין שכמובן לא צריך לדבר עליו אפילו אבל נזכיר אותו בכל זאת, מסיבת טראנס היא לא מסיבת ווילה באשדוד.  ולא כל בחורה שמגיעה לאירוע מעוניינת להכיר את הסטוץ הבא או את החתן העתידי, ככה שגם אם ברצוננו להכיר מישהי/מישהו חשוב לשים לב שהגישה שלנו נעימה לאותו אדם ומותר אפילו לשאול אם זה מתאים לו כרגע, וכמובן שלא לגעת או לחצות גבולות.

עוד כלל בסיסי הוא להימנע מוויכוחים עם אנשים ויצירת מתחים, מסיבת טבע היא מקום של אהבה ושל חופש ולא מקום למריבות, חשוב מאוד לזכור לא להתעמת עם אנשים סביבכם, ואם אנחנו מרגישים מאוימים (מה שלעולם לא צריך לקרות) ניתן לפנות למארגני האירוע והם כבר יפתרו את הבעיה בצורה הטובה ביותר.

אל תשכחו שאתם במסיבה שבה הכל מתחיל ונגמר באהבה ובביחד, חשוב שנהיה נחמדים, מנומסים, עוזרים לכל מי שאנו רואים שצריך עזרה, שנזכור שאומנם מיתוג עולם הטראנס לא משקף את המציאות, דבקו למציאות שלנו, של כל היופי והאהבה שבליבנו.

והכי חשוב, להודות לאמא אדמה, לזאת שנתנה לנו את היופי הזה, ואת היכולת להתחבר אליה. הודיה בתחילת המסיבה לאמא אדמה תעלה אתכם לתדר של אושר, אהבה, ורוגע.
אל תזרקו סיגריות ובקבוקים ועוד בשטח. למזלנו כל מארגני המסיבות נותנים דגש על כך ובכל פינה תמצאו שקיות זבל ופחים. בבקשה אל תזרקו לצלחת שממנה אתם אוכלים.

מסיבות טבע הן מקום של שמחה אור ואהבה, בוא נשמור על זה ככה ונדאג לשמור על תרבות הטראנס כמו שהיא.