בנות השבט

בנות השבט

בנות השבט

קבוצה בפייסבוק שהוקמה בתחילת שנות 2017 על ידי נינה זריהן.

בנות השבט היא קבוצה של נשים מעולם הטראנס, ובשנת 2017 הכל התחיל מכאן. משמע, נשים שאוהבות ונושמות את עולם הטראנס, הרוח, החופש, המפגשים, ההכרויות החדשות, המסיבות, ודיונים רבים בכל הקשור לתרבות הטראנס בארץ וגם בעולם.
הקבוצות שלנו הם לגילאי 30 פלוס.

הכל התחיל שהחלטתי לפתוח קבוצה בפייסבוק. זה התחיל שהייתי במסיבה וראיתי שאין חיבור בין הבנות. רציתי לראות את בנות השבט גם במציאות נהפכות למשפחה אחת גדולה, מה שלא היה בזמנו. לאחר שפתחתי את הקבוצה ראיתי שיש חיבור מדהים בין הבנות ולאט לאט הן מתחילות להכיר ולהיות קצת בקשר אז קיבלתי החלטה לצאת מהמסך ולהפיק אירוע פרטי שיעשה את הצעד הראשון בשבירת הוירטואליות הנוראית שהייתה אז.

החלטתי שנעשה מפגש שמיועד לקבוצה בלבד וכך נוכל להכיר אחת את השנייה לא רק מאחורי המסך. כמובן שאחד הדברים שהכי עניינו אותי היה להפוך את כולנו לקהילה משפחתית גדולה ואוהבת ובגלל שאנחנו אוהבות ונושמות טראנס מסיבה תהיה מדוייקת וכך היה עשיתי מסיבה וכולן נפגשו אחת עם השניה ונוצר חיבור ראשוני מושלם.

אחרי המסיבה הבנתי שחייב להמשיך עם זה גם במפגשים ביתיים שנערכו אצלי או אצל הבנות ובכל מפגש כזה היו עד 50 בנות והקשר נהיה חזק יותר ויותר בכל מפגש כזה.

אחד הדברים הכי יפים בקבוצה היא שיצרנו קהילה של נשים שנהפכו למשפחה אחת גדולה שעוזרות ונהנות אחת מהשנייה.

נוצרו בקבוצה חברויות, הכרויות, חוויות, ימי הולדת, ימיי כייף, אנחנו טסות ביחד, עושות פעמיים בשנה קמפינג ונוצרו לנו זיכרונות שיישארו איתנו לעד.
אנחנו נוהגות גם לצאת להופעות חיות, סטנדאפ, פסטיבלים, טיולים משותפים, בכל שנה אנחנו עוזרות לנזקקים גם בתרומה וגם בעבודה פיזית.  יש דבר שאנחנו הכי אוהבות לצאת לבלות וליהנות מכל הטוב שיש ליקום הזה להציע לנו ובעיקר אנחנו אוהבות את זה ביחד.
אגב עד היום כולנו כולל הבנים עושים את הפעילויות האלה.

יש לנו כמה קבוצות פייסבוק שונות אעשה לכם קצת סדר 🙂

* “בנות השבט” – ללא ספק בנות השבט היא עוד טביעת רגל של סצנת הטראנס הישראלית בתרבות הישראלית הכללית, הקבוצה מראה על חשיבותו של החופש והטראנס בארץ ועל כוחו ליצור חברויות חדשות, מעגלים חדשים, ודיאלוג משותף בין אנשים רבים באוכלוסייה. הקבוצה לנשים בלבד.

“בנות השבט והחברים” – בקבוצה זו תוכלו להתעדכן ולהכיר את חברי וחברות הקבוצה, יש שם המון תכנים מכל הסוגים שקשורים בעיקר לסצאנה אתם תמיד מוזמנים להעלות תכנים. 
יש המון הכרויות, זוגיות ואפילו נישואין וילדים שנוצרו מהקבוצה.

* “השבט” – ניתן להתעדכן בכל המתרחש, על כל השירותים המקצועיים שבנות השבט והחברים מציעים לכם וכמובן לקבל מידע על אירועים קרובים שבהן הם משתתפים/עובדים. 

* Armonia  – זוהי קבוצת פייסבוק מדהימה שכל התכנים והשיתופים קשורים לעולם הרוח, הזוגיות,אהבה, פוסטים שמלאים בטוב ושמחה. כולם מוזמנים להצטרף אלינו, ולשתף אותנו בתכנים מעניינים.

אני מזמינה את כולכן להכיר את הקהילה שלנו, כולן מוזמנות/ים באהבה.
הבנים מוזמנים להיכנס  לקבוצה המשותפת שלנו חוץ מבנות השבט.