הכרויות בעולם הטראנס

הכריות בעולם הטראנס.

כן כן, צירוף מילים קצת מוזר לחלקינו אבל הגיע הזמן להגיד זאת בגאווה,

לאט לאט ובעדינות רבה נוצרה לה בתרבות הטראנס הפלטפורמה המושלמת להיכרות בין אנשים.

ולא סתם אנשים אלא אנשים שחולקים את אותה דרך חיים ואהבה עצומה לדבר הקסום הזה שנקרא תרבות הטראנס.

תרבות הטראנס היא עולם קטן מלא באנשים יפים ומיוחדים, כולם מכירים את כולם, גם אם זו לא היכרות מעמיקה, זאת היכרות אמיתית שמבוססת על אותם ערכים ואהבה הכל כך גדולה לחיים שכולנו חולקים, חלק גדול מאנשים אלו גם מחפש את החצי השני שלהם, ההוא או ההיא שישלימו את החסר ויכניסו עוד אור למסלול החיים מחוץ למסיבות הטראנס.

זוגות רבים מכירים בכל שנה במסיבות ואירועי הטראנס הגדולים והקטנים שמתקיימים בארצנו הקטנה ולא מעט זוגות נשואים שהכירו דרך הטראנס ממשיכים להגיע מידי סופ”ש ולהשתלט על הרחבות.

לא פעם קורה שמתחילה היכרות בין שני אנשים במסיבה כלשהי ולאחר שיחה קצרה מסתבר שאחד מהם יצא עם חבר טוב או חברה טובה של השני, עולם קטן כבר אמרנו.

אבל לא להרים ידיים, הטראנס הוא מקום מקבל ומכיל, ואם גם אתם מאותם אנשים שמחפשים להכיר את החצי השני שלהם בין המפגשים שיש לנו בעולם הטראנס, או סתם משני רמקולים שמוציאים צלילים אהובים, תיעזרו בסבלנות.. זה מגיע.. זה קורה.

העצה הטובה ביותר שניתן לתת היא להיות אתם, להתנהג בצורה מכבדת, להניח מעט את האגו בצד, ולתת למלוא הפוטנציאל הטמון בכם לפרוץ החוצה, להשתחרר לרקוד, להתחבר, ולחיות את הרגע, ובסוף זה יגיע.. היא או הוא יזהו ואת האנרגיה הטובה שאתם פולטים וכל הטוב הזה שאתם מביאים איתכם ויווצר חיבור, משם.. הכל בידיים שלכם.

נכון, זוגיות היא דבר מרתק ובחלק  מהזמן חווים גם קשיים ומשברים מסוימים, זוגות רבים מוצאים את עצמם בתוך ריב שנמשך זמן רב עכב חוסר זמן לתקשר ולדבר על הדברים. חבל, לפעמים הכל עניין של שיחה טובה וגישה..

מסיבת טראנס היא המקום שבו זוגות רבים מגיעים ובעצם נותנים לעצמם זמן לנוח ממירוץ החיים שמחוץ למסיבה, להשתחרר מכל הלחץ והמחויבות שמחכות לנו בחוץ  להתחבר חזרה לאמא אדמה ולחברים שאיתם הכי נוח ושמח לנו. ולחוות ביחד רגעים שלא ישכחו לעולם.

כמובן, שחשוב להזכיר שגם להתחיל עם מישהי או מישהו צריך לדעת ולזכור לכבד את מצב הרוח של האדם שעומד מולכם, לדעת לזהות אם מתאימה לו כרגע השיחה איתכם, ואם לא אז גם לדעת לשחרר ולנסות בפעם אחרת, אין דבר יותר סקסי מאדם שמבין עניין ולא לוחץ ומטריד על מנת לקבל תשומת לב לא אמתית ומזויפת, תאמין שעצמך ותן לדברים להגיע אליך.

ואנחנו הבנות תמיד חשוב לשמור על פאסון, כבוד, ולא לשכוח שאנחנו יכולות להוסיף המון צבע לכל מקום שאנחנו נכנסות.