המדריך המלא לחוויה המושלמת במסיבת טבע.

המדריך המלא לחוויה המושלמת במסיבת טבע.

אז הנה הגיע סוף סוף הסופ”ש והרגע והתקבלה החלטה בין כל החבר’ה.

בסופ”ש הקרוב יוצאים להפגש/ התקרחן את חיינו במסיבת טבע.

ואז עלו להן השאלות..

איך בעצם עושים את זה?

איך מחליטים לאיזה מסיבה ללכת?

ומה צריך להביא איתנו?

אז הנה הוא, המדריך המלא לחוויה המושלמת במסיבת טבע ע”פ שלושת הלמדים.

ל-אן?

לאן נוסעים שאלתם?

חשוב לבחור הפקה שאתם מכירים ויודעים שהיא טובה לכן לאותו הזמן/התקופה או בכלל. לא חייב שזאת תהיה “מסיבת השנה” עם השם הכי מפוצץ והמחיר כניסה הכי גבוה ( למרות שלפעמים זה נחמד מאוד..). כן חשוב לדעת שנוסעים לאירוע עם אנשים טובים והמון וואיבים של חופש ואהבה ברחבה, את זה תגלו בדרך כלל על ידי המלצות מחברים טובים שכבר היו בהפקה המדוברת ויודעים להגיד ולספר לכם על אופי האירוע.
כיום יש כמה מסיבות ומפגשים שמגיעים מפה לאוזן או בקבוצות סגורות בפייסבוק שממש שווה ללכת אליהם.

ל-יין-אפ

מה ברמקול?

כמו שלימון מוסיף המון, ככה אם המסיבה היתה שיר אז הליין אפ הוא ללא ספק הפיזמון.

 

כדאי לעבור על הליין-אפ ולבדוק מי הם האומנים שהולכים לנגן באירוע, איזה מוזיקה תתנגן, והאם היא מתאימה למה שאתם מחפשים.

לכל מסיבה יש את הסגנון שלה וחשוב לדעת מה שאתם מחפשים ולא פשוט לקפוץ על כל אירוע שעולה לאוויר.

 

חשוב להדגיש, לא חייב שהשמות בליין-אפ יהיו מוכרים ומפוצצים, קיימים אומנים רבים בארץ שנמצאים בתחילת דרכם, או כאלה שלא מתגו את עצמם בשמיים, ויש להם מוזיקה מדהימה מיוחדת ומחשמלת. שווה לבוא ולטעום גם דברים חדשים ולתת הזדמנות גם לאומנים תותחים שנמצאים בתחילת דרכם ברחבות ולא נופלים מהרבה אומנים מוכרים וחזקים שמנגנים כבר שנים.

ל-היות.

פשוט להיות אתם.

במסיבת טבע אין חוקים, הדרישה היחידה היא פשוטה, תהיו אתם.

תתלבשו איך שנוח לכם, תתנהגו איך שבאלכם, כמובן, וזאת נקודה חשובה מאוד, תוך כדי שמירה וכבוד למרחב האישי של האדם שלצידכם, תעשו שטויות תתעופפו לשמיים, פזרו המון צבע ואהבה באוויר, תתנו לעצמכם לצאת קצת מהגבולות של עצמכם, להנות, לרקוד, להתבלגן, לנוח ולאהוב.

 

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

 

טראנס ועולם הרוח.

 

 

מה זה טראנס בעצם?

 

המושג טראנס הוא בעצם תיאור של מצב שבו שרוי האדם,

מצב שבו עובר האדם ממצב תודעתי רגיל ומוגבל אל מצב תודעתי אחר, פתוח ומעניין יותר, ובעצם מפליג על תדרים שונים בתודעה, בכחות עצמו בלבד, ללא כל מחשבות פחדים שמונעים ממנו את התהליך.

 

פירוש המונח טראנס הוא “מֵעבֵר”, בעצם יכולת לבצע מסע שפורץ את מחסומי הגוף והנפש אל מחוזות בלתי מוכרים ושונים בתודעה שלנו.

 

מצב זה מוכר בארצות מסוימות בעולם כטקס קדוש המועבר על ידי מורה (שאמאן) ומיועד לעיתים למטרות ריפוי נפשי ויצירת חיבור בין האדם לאני הפנימי שקיים בתוכו. ההגעה למצב טראנס מותנת לעתים בשימוש בסמים ועזרים מסוימים דוגמת קקטוס האיוואסקה שבעצם משמשים כעזרים לאדם אשר מבקש להיכנס למצב טראנס.

 

לעתים הכניסה לטראנס לא מצריכה שימוש בעזרים חיצוניים כלל, כמו למשל אצל הדרווישים בארצות האסלאם, הם פשוט מסתובבים סביב עצמם עד שהם מאבדים את הקשר עם המציאות, ועוברים למצב תודעתי אחר לגמרי,  מרגע שנכנסו לטראנס, הם יכולים להסתובב כך במשך שעות.  מטרתו של טקס זה היא לבטל באופן מוחלט את החומר, ובעצם לשלוט בנבכי הנפש.   המצב התודעתי שמגיעים אליו באמצעות הטראנס, מסמל מבחינתם את התאחדות הנשמה עם האל, וזוהי שאיפתם העליונה.

 

מוזיקת הטראנס שכולנו מכירים היא בבסיסה מוזיקה שנועדה גם היא לעזור לאדם להיכנס למצב טראנס. מצב שבו אנו מחוברים אחד עם השני ובעצם כך מחוברים לאחד, לביחד, ולהבנה הפשוטה שבסופו של דבר כולנו ביחד על אותה הסירה.

 

יש את הרגע הזה ברחבה, הרגע העוצמתי הזה, שבו אתה מרגיש שכל מי שאיתך הוא בעצם חלק ממך, אתם ביחד ברגע הזה. וכל מי שנמצא ברחבה הוא בעצם חלק מהרגע הזה שלך, אתם ביחד, במסע, טריפ, חוויה, או איך שתרצו לקרוא לרגע הזה.

 

זה הרגע שלדעתי מסביר בצורה הכי אמתית את המושג הקסום.

 

טראנס.

 

טראנס הוא חיבור בין האני הפנימי שלך לאני הגבוה שלך, האני שאתה תמיד יודע שקיים בך אבל לפעמים גם בגלל מרוץ החיים והשגרה השוחקת והיומיומית של החיים קצת קשה לך לגעת בו ולהיות אחד איתו.