מסיבות טבע

מסיבות טבע

מה זה אומר ?

כולנו כבר מכירים את מסיבות הטבע ושומעים עליהן כל היום, הן בכל מקום בכל סופ”ש, מסתתרות להן בטבע הקסום של מדינתנו הקטנטונת ומייצרות שטחים קטנים וגדולים של אושר בין האדמה לשמיים, לא נשכח את השקיעות והזריחות, העצים ושטחי הירק, שללא ספק מוסיפים המון אור לכל הסיפור הזה.

זהו, אפשר להגיד את זה בפה מלא! ניצחנו. מדינת ישראל היא מעצמת הטראנס הגדולה בעולם, בכל שבוע מתארגנות בשטחה המון מסיבות טבע!

אבל בואו ניכנס לזה שניה? מה הן בעצם מסיבות טבע ולמה אנחנו כל כך אוהבים אותן וחייבים אותן בחיים שלנו.

פעם, לפני די הרבה שנים (תחילת שנות ה90) התחילה להתפתח תרבות של מסיבות טבע שקטות ומחתרתיות, קבוצת אנשים לא גדולה שחזרו לארץ מארצות רחוקות בעולם והחלו להאזין למוזיקה מיוחדת, מוזיקה שמייחדת, מוזיקה אלקטרונית קיצבית חסרת מילים שהיתה גורמת להם לשמחה רבה, תחושת אושר, שחרור, וחופש אמיתי, אט אט ובמהלך השנים הצטרפו עוד קבוצות אנשים בישראל אל אותה קבוצה וכך בעצם החלה להתפתח לה תרבות הטראנס המטורפת והכל-כך מיוחדת שקיימת כיום בישראל.

מסיבות הטבע החלו כמחתרות בשטחי טבע פתוחים בהם היו מתקבצים עשרות ומאות אנשים עם חיוך ענק על הפנים, רוקדים ללא מעצורים ופשוט נותנים לטראנס לחדור לתוך גופם, אלו היו מסיבות של חופש, מסיבות של 24 שעות שבהן החוגגים היו מתנתקים לגמרי מהמציאות ובעצם מייצרים לעצמם מרחב של חופש ושחרור אמיתי, הרבה אהבה, שמחה ורגעים יפים ופסיכדלים.

וגם כיום מסיבת טבע היא לא סתם מסיבה,
היא נקודת מפגש שלנו עם עצמנו, עם סביבה מקבלת ואהובה, טבע קסום ורגעים מדהימים שלעולם לא נשכח.

במסיבת טבע נהוג לרקוד לבד. לבד, אבל הכי ביחד בעולם, לתת לעצמך את הרגעים האלו להיות רק אתה עם עצמך ולהתפרק, לתת להכל לצאת החוצה, להיות אתה!

בתרבות הטראנס אין קוד לבוש מסויים, פשוט תהיה מי שאתה, תתלבש איך שנוח לך. כולם שם לאותה מטרה, להתפרק, לרקוד לבד אבל הכי ביחד בעולם, לשחרר את כל מה שיש בנו, ופשוט להתחבר למוזיקה המטורפת הזאת שפשוט נותנת כל כך הרבה מרחב לדמיון שלנו להפוך למציאות.

נסכם הכל במשפט אחד קטן של אותו אדם חכם ולא ידוע שלפי דעתי מסכם את דברי בצורה הטובה והמדוייקת ביותר

“כל אדם זקוק למקום בו יוכל לצאת מדעתו בשלווה”