מסיבות טראנס במועדון

בעולם הטראנס מתקיימים מידי שבוע אירועי ענק במועדונים הגדולים והחזקים ביותר בארץ, מה שבהתחלה היה נראה ונשמע מוזר, תפס אט אט תאוצה והפך להיות נתח גדול מכל תרבות הטראנס בארץ.

קהל גדול מוצא את עצמו מידי סופ”ש מתקרחן את חייו במועדונים רבים בארץ לצלילי טראנס פסיכדלי איכותי שמתנגן בסאונד מטורף ממערכות הגברה המקצועיות בעולם לרקע תפאורות מושקעות וצבעוניות (כמובן מותאמות למועדון) וכמובן, עם אומני חו”ל מטורפים בעלי שם עולמי אשר פוקדים את המועדונים והליינים שלנו מידי שבוע!.

התקופות החזקות של מסיבות הטראנס במועדונים הן בעיקר בעונת החורף, הסיבה לכך מובנת, הנוחות שבהגעה למועדון בימים גשומים ובעצם ליהנות לנו במקום מקורה בבגדים קיציים עדיפה על חלקינו מהמסע אל הטבע ביום קר ורטוב שבו הגשם עלול להפתיע אותנו וליצור מצב של קיפול האירוע, כמובן שכולנו אוהבים לרקוד גם בגשם, אבל יש ימים חורפיים שבהם עדיף לקחת אחריות ולהבין שמזג האוויר מוגזם ועדיף לבחור באופציה אחרת. עוד עניין הוא כמובן ביטחון המסיבה, מסיבות טראנס במועדונים הן חוקיות ועל כן לא ניתנות לסגירה על ידי שום גורם, מה שבדרך כלל מבטיח קראחנה שתסתיים רק ברגע שהאומן האחרון ירד מהעמדה.

עוד עניין שמבדיל את מסיבות הטבע ממסיבות המועדונים הסגורות הוא עניין העזרים, במסיבות טבע נהוג על פי רוב לצרוך עזרים שהופכים את החוויה להרבה יותר קסומה ומרתקת, אך במקרה ומסיבת הטראנס מתקיימת במועדון, השפעת העזרים היא מינימלית בעקבות כך שאין גירוי למוח, או במילים אחרות, לא נמצאים בטבע המטורף והקסום שלנו.

למרות כל זאת ועל אף כל היתרונות, ויש יתרונות רבים! ללא שום ספק, מקומו הטבעי של הטראנס הוא בטבע, משם הוא בא ושם הוא יישאר כל עוד זה תלוי באנשים טובים שרוצים לייצר אור ולפתח את התרבות הכל כך קסומה הזאת של מסיבות טראנס בטבע היפה שלנו.

נכון, היציאה למועדון היא כיפית קלילה זורמת, והאמת היא שקיים קהל רב שמעדיף לצאת אך ורק למסיבות טראנס במועדון.

אבל לא לשכוח שאין כמו סופ”ש שלם בטבע המדוייק שלנו לצלילי טראנס איכותי שמעלה חיוך שנתפס לנו על הפנים עד סוף המסיבה, וכל זה עם האנשים הכי אהובים עלינו בקאנטה היפה שלנו שבמהלך הסופ”ש כבר הופכת לה לבית קטן, ואז פשוט לחזור ישר מהטבע אל המציאות הקיימת בחוץ ולפתוח שבוע חדש באנרגיות טובות וקלילות אחרי סופ”ש קסום.