מסיבות מחתרת

מסיבות מחתרת

מסיבות המחתרת הן בעצם אותו זרעון קטן ומיוחד שהופך את תרבות הטראנס למה שהיא כיום, עץ ענק פורח ויפיפה מלא בכל טוב.

מסיבות המחתרת הן עולם בפני עצמו, מסע מוזיקלי שלוקח אותנו לכמה שעות יציאה משגרת היום יום אל מסאז’ תודעתי חוצה מימדים עם הטבע הקסום והירוק שרק הופך את כל החוויה להרבה יותר פסיכדלית ומרגשת, תזמרות של אלמנטים טבעיים שפשוט מייצרים חוויה שקשה שלא להתאהב בה.

מסיבות מחתרת הן הגרעין של הטראנס בארץ ואיך אומרים, “את המנגינה הזאת, אי אפשר להפסיק.” גם כיום ניתן למצוא מסיבות מחתרת איכותיות שמצליחות לשמור על שקט, לפעול בצורה מקצועית ולהמשיך לייצר לנו אירועים מטורפים עם ווייבים שפשוט קשה לחזור מהם הביתה אל המציאות היומיומית בידיעה שיש לך עכשיו לפחות שבוע לחכות עד שתרגיש שוב את זרמי החשמל האלה שאתה מרגיש ברחבה עם כל האנשים היפים והמוסיקה המרטיטה הזו. אחת מההפקות האלו היא “בנות השבט” שללא ספק מצליחה להביא איתה גם כיום את כל מה שמסיבת מחתרת צריכה שיהיה בה.

גם הפסטבלים הגדולים של הטראנס שכולנו מכירים כיום, מוקשה, פסילוסיבה, ועוד רבים, רובם התחילו את דרכם שם, במסיבות המחתרת בלוקיישנים משתנים בכל הארץ,ממטולה ועד אילת, אט אט הם גדלו והפכו למה שהם היום, פסטיבלים עצומים ברמה בין לאומית שמייצגים את ישראל בכבוד כמעצמת הטראנס הגדולה ביותר בכל העולם.

ישנם המון הפקות אשר לא מוכנות לעבור את ה300 – 500 משתתפים ואינם מעוניינם להפוך להיות מסיבות המוניות או פסטיבלים.

גם בתור קהל, רובנו הכרנו את הפנים של הטראנס בארץ דרך מסיבות המחתרת, התחלנו שם, מסיבות המחתרת הקטנות שאנחנו מחכים להן במשך כל השבוע בהתרגשות ופרפרים בבטן מהעובדה שאנחנו יודעים שיאללה! הסופ”ש הזה יש קראחנה, הסופש הזה הולכים להרגיש את הטראנס בועט לנו בכל הגוף ברחבה פסיכדלית ביער או במדבר ופשוט לתת לעצמנו להתקרחן את נפשנו!

נסכם בכך שיש לנו הרבה כבוד לפסטיבלים הגדולים בארץ וכמובן שהם פלח גדול מתרבות הטראנס העולמית, כולם גם אוהבים פסטיבלים ואירועי ענק! אבל כולנו גם נסכים על כך שיש משהו מיוחד, קוסמי, מלא צבעים ופיסות אושר, בחיבור הזה בין טראנס איכותי ופסיכדלי לטבע המשוגע שלנו במסיבה מחתרתית עם כמות משתתפים מצומצמת ואיכותית שגורמת לכל החוויה להיות הרבה יותר מחוויה רגילה, אלא סוג של דרך חיים, השילוב הזה שקיים במסיבת מחתרת גורם לנו להבין שאנחנו לא צריכים יותר מידי כדי להנות באמת.

ואולי, אולי זאת ההבנה החשובה ביותר.