מסיבת טבע ללא סמים ואלכוהול

מסיבת טבע ללא סמים ואלכוהול.

אתם לא אוהבים לשתות ולא אוהבים לעשן ולצרוך עזרים משני תודעה, מה שגורם לכם לחשוב שמסיבות טבע הן לא המקום בשבילכם.

אז באנו היום לסדר לכם מעט את התמונה.

טראנס הוא תרבות, הוא מרחב פתוח לכולם, מרחב שנועד לקבל את כולם ולתת לכל אדם להרגיש בנוח במרחב שלו וכמובן להיות הוא.

להיות אתה כלל לא מחייב כמובן שימוש בסמים ואלכוהול, ואנשים רבים מקהל הטראנס כלל לא נוהגים לצרוך אלכוהול או עזרים למיניהם.

נכון, אירועי טראנס הם אירועים פסיכדלים שמתקיימים בטבע במשך שעות ארוכות ונראה כאילו נועדו להנאה תוך כדי שימוש בעזרים למיניהם, אך לא כך הדבר.

אם אתם מסוג האנשים שמחפשים חופש, אנשים טובים, מוזיקה טובה ומרחיבה, עולם הרוח, החיבור לאני העצמי שלך ולחברים שנהיו ברגע המשפחה שלך  וכמובן קיימת בכם אהבה אמיתית לטבע היפה של המדינה הקטנה שלנו, אין שום סיבה שלא תיהנו מאירועי טראנס ותתחברו אליהם כמו כל אדם אחר, הטראנס הוא מקום לאהוב, להתחבר, לרקוד גם בנפרד וגם ביחד, וכמובן לזכור לרקוד קצת עם עצמכם.

הטראנס הוא מרחב עבור כל אדם לצחוק לשמוח ולהשתטות, לקחת את החיים קצת יותר בקלות, ולזכור לצחוק עליהם לפעמים.

לכן אין שום קשר בין שימוש בעזרים ושתיית אלכוהול לרמת ההנאה שלך באירוע טראנס.

כל אדם יכול להגיע עם עצמו לרמות גבוהות מאוד של תובנות מחשבות והבנות על החיים גם ללא השימוש בחומרים חיצוניים.

כל אדם שמספיק מחובר לעצמו יכול ליהנות להשתחרר , לרקוד ולהשתגע גם ללא עזרה חיצונית.

כמובן שההסתכלות על סמים בתוך תרבות הטראנס היא הסתכלות שונה משאר הקהילות והסצנות בארץ, והיא דווקא מקלה ומאפשרת לכל אדם לעשות כל אשר חפצה נפשו כל עוד הוא לא פוגע באחר או בעצמו.

ועדיין חשוב להגיד שגם אנשים שפחות מתחברים לרעיון השימוש בעזרים ואלכוהול, מוזמנים להגיע ולהתחבר יחד עם כולם אל האין סוף המדהים הזה שנקרא טראנס.

בינינו, קיימים אנשים רבים בתעשיית הטראנס מאומנים גדולים, מפיקים, מנהלי אומנים, בליינים ועוד אנשים רבים שמסיבות הטבע הן חלק בלתי נפרד מחייהם. אנשים רבים כאלו שמעולם לא נגעו בעזר חיצוני כלשהו או שהרצון לשימוש בעזרים כבר נמצא מאחוריהם.

עד השבוע הבא.