נשים בעולם של טראנס

נשים בעולם של טראנס.

אם יש משהו אחד שללא ספק תמיד היה אחד הדברים היפים והחשובים ביותר בתרבות הטראנס הוא הקהל הנשי שלה, מאות ואלפי נשים ברחבי הארץ שמגיעות מידי סופ”ש לאירועים הגדולים והמוכרים ביותר ועד לאירועים המחתרתיים ביותר.

נשים בכל גיל צעירות ומבוגרות מגיעות מידי סופ”ש להנות באירועי הטראנס היפים של ארצנו הקטנטונת, לנוח קצת לנשום ולהתקרחן את חייהן לאחר שבוע עמוס בצבא, לימודים, משפחה ועבודה, נו אתם יודעים.. חיים.

אם לומר את האמת, הוואיב הנשי באירועי הטראנס הוא בין החשובים ביותר לאירוע מוצלח. אין כיף גדול יותר מאשר להעביר את הסופ”ש שלנו באירוע שקיימת בו אנרגיה נשית קסומה וחזקה שפוקדת את המסיבה ומשרה אווירה טובה ואנרגיה של כיף, אהבה, נתינה, שייכות, וקראחנה אמתית על כל הסובבים אותה.

עוד עניין מעניין ומשמח הוא שבשנים האחרונות נשים רבות גם לוקחות חלק בהפקות הטובות והאיכותיות ביותר בארץ ומנהלות את כל תהליך הפקת האירוע מא’ ועד ת’ מה שמייצר אירועים קסומים ומעניינים בעלי אנרגיה חדשה נשית ומטורפת.

דוגמה להפקת נשים איכותית ומיוחדת היא הפקת “בנות השבט” שכמובן פונה גם לגברים וגם לנשים, באירועי בנות השבט ניתן למצוא ש 70% מהקהל הן נשים.
בנות השבט היא קבוצה סגורה וכך גם המסיבות. יש אפשרות להגיע לאירוע רק אם אתה חבר/ ידיד של בת שבט, או מהבנים שבקבוצה השנייה “בנות השבט והחברים”, שבה יש בנים שנבחרו בקפידה על ידי בנות השבט.

נשים רבות גם עוסקות בהפקת מוזיקה, ניהול אומנים, וביצירת מוזיקת טראנס מעניינת חדשנית ומרתקת, קיימות גם לא מעט נשים שמנגנות מידי סופ”ש באירועים רבים ונחשבות לאומניות גדולות בזכות עצמן ומוערכות מאוד בארץ ובעולם.

בשנים האחרונות עוד ועוד בנות יוצאות ועובדות במה שהן באמת אוהבות ומתחברות. הן פותחות להן עסק קטן וצנוע ונותנות מגוון שונה של שירותים ברמה מאוד גבוה איכותית ומקצועית. אני מזמינה אתכם להיכנס לקטגוריית דרושים ולראות או לדף הפייסבוק ” בנות השבט המקצועניות”.

תופעה שכיחה במהלך השנים האחרונות היא מספר רב של נשים שחוזרות אל הרחבות אחרי שנים רבות בהן לא יכלו להגיע לאירועים בעקבות השקעת רוב זמנם בגידול וטיפול בילדיהם הקטנים או פיתוח קריירה וסיבות רבות נוספות, אך בשנים האחרונות ניתן לראות כמות עצומה של נשים שחוזרות אל המסיבות ואירועי הטראנס הרבים שמתרחשים מידי סופ”ש ומוסיפות המון אבל המון צבע, יופי, שמחה, אהבה בכל מפגש שהן באות.

כל שנותר לעשות, הוא להודות לכן נשים יקרות, על היופי, הצבע, השמחה, האהבה, האמון ופעילות הרבה שלכן בסצנה היפה שלנו.

תרבות הטראנס דוגלת בשוויון, חופש, ואהבה לאחר, ואין יותר כיף מלאות את כל זה קורה במציאות הקיימת פה בארץ. עלינו לשמור על כך והדרך הכי טובה ונכונה היא כמובן לזכור לשמור על המרחב של מי שלידנו באירוע (גבר או אישה) ולייצר מרחב בטוח לכולם\ן, לשחרר המון אנרגיות טובות ולהגיע ולהתקרחן את חייהם באירועי הטראנס היפים של ארצנו.

אוהבת אתכן בנות 🙂