סקס סמים וטראנס

סקס סמים וטראנס

עולם הטראנס ידוע כעולם מקבל ומכיל, עולם ששואף לחופש אהבה ושלום בין הבריות, עולם שמכוון לטוב, לחוסר שיפוטיות וקבלה של האדם שעומד מולנו, מסרים אלו מועברים גם עלי ידי המוזיקה הקסומה ופסיכדלית וגם על ידי סגנון הארועים שנערכים בדרך כלל בטבע הפתוח והיפה שלנו.

אם לומר את האמת השילוב המנצח בין מסיבת טבע איכותית להיכרות עם אדם קסום שמרגיש בדיוק כמוכם לגבי המוזיקה שמתנגנת ברקע לפעמים תחת השפעת חומר העזר המדויק, יכול לייצר רגעים שלא ישכחו לעולם אם זה בטבע, או בכל מיני מקומות. הכימיה המטורפת שנוצרת במצב תודעתי גבוה יכולה ליצר רגעים רבים של עונג צרוף שלא ניתן להסביר במילים, ואפילו להוביל למערכות יחסים משמעותיות לאורך שנים.

כך יוצא שלמרות גודלה העצום של סצנת הטראנס בארץ, יש תחושה שבסופו של דבר כולם מכירים את כולם, ממש עולם קטן בתוך עולם קטן. לא מעט פעמים קרה לי שנוצר חיבור ביני לבין בחור במסיבת טראנס ותוך כדי שיחת היכרות התברר לי שהוא יצא לא מזמן עם חבר שלי במשך תקופה ארוכה.

כן, מודה שלפעמים זה יכול להיות מבאס, אך לעיתים מסתמנות גם הצלחות, אט אט הפכה לה סצנת הטראנס בארץ לפנינת הכריות מיוחדת בין אנשים מדהימים שחולקים בדרך כלל את אותם סופ”שים ואת אותה האהבה לחיים, לטראנס, לחופש ולטבע, אנשים שמאמינים באותה דרך חיים שאותה הטראנס מייצג.

 

לא מזמן עלה רעיון מיוחד לאוויר שמהר מאוד הפך למציאות,.

אתר הכריות לאנשי הטראנס.

בנות השבט והחברים – שם האתר

הוא אתר הראשון בארץ שכל מטרתו היא לייצר הכרות, לקרב ולחבר בין אנשי קהילת הטראנס הכל כך קסומה שלנו.

המון מאיתנו מכירים אחת את השניה רק בפנים, או שלא יצא לנו לדבר ולהכיר לעומק ולכן אתר הכרויות לאנשי הטראנס יכול להיות גם מדוייק וגם מקרב.
האתר מתוכנן להיות כמעין חממה וירטואלית לאנשים שמעוניינים למצוא את בחיבור עם החצי השני שלהם דווקא פה, במקום הכי מדהים בעולם. הסצנה הכל כך מיוחדת הזאת שעבורם כבר מזמן הפכה לבית.
האתר פתוח לקהל רב מעולם הטראנס וחשוב לשמור על כבודו/ה של כל אחד ואחת שם.

אז אפשר לשים את כל הקלפים על השולחן, טראנס הוא לא רק צלילים ורגעים יפים, הוא גם מקום מדהים להכיר אנשים חדשים, לחוויות מזדמנות ולקשרים רציניים.

אישית לא פעם ניסיתי להכיר גברים שלא מעולם הטראנס. חייבת לציין שהם גברים מדהימים ומקסימים אבל תמיד היה חסר שם משהו, חסר ההבנה, החופש, ההרגשה, התחושה שרק אנחנו יכולים להבין אחד את השניה. ותכלס, נמאס לנסות כל פעם להיות נורמלית 🙂 אוהבת את השיגעון שלי ולא בא לי להצתדק עליו בפני אחרים שלא ממש מבינים.. 🙂

אז עם המון אהבה, ותקווה אני מציגה בפינכם את האתר הראשון בישראל להכרויות מעולם הטראנס.

מוזמנים להעלות לי רעיונות, שאלות, ופנית בדף צור קשר.