פסטיבל בחו”ל לדוגמא

בנות השבט הינה קבוצה בפייסבוק שהוקמה בתחילת שנות 2017 על ידי נינה זריהן.

בנות השבט היא קבוצה של נשים מעולם הטראנס. משמע, נשים שאוהבות ונושמות את עולם הטראנס, הרוח, החופש, המפגשים, ההכרויות החדשות, המסיבות, ודיונים רבים בכל הקשור לתרבות הטראנס בארץ, ומה לא..

הכל התחיל כשנינה זריהן (אני 🙂 )  מנהלת הקבוצה החליטה שקבוצה בפייסבוק זה יפה ונחמד אבל אני רוצה לראות את בנות השבט גם במציאות נהפכות למשפחה אחת גדולה וקיבלתי החלטה לצאת מהמסך ולהפיק אירוע פרטי שיעשה את הצעד הראשון בשבירת הוירטואליות הנוראית שהייתה אז.

החלטתי שנעשה מפגש שמיועד לקבוצה בלבד וכך נוכל להכיר אחת את השנייה לא רק מאחורי המסך. כמובן שאחד הדברים שהכי עניינו אותי היה להפוך את כולנו לקהילה משפחתית גדולה ואוהבת.

אחד הדברים הכי יפים בקבוצה היא שיצרנו קהילה של נשים שנהפכו למשפחה אחת גדולה שעוזרות ונהנות אחת מהשנייה.

נוצרו בקבוצה חברויות, הכרויות, חוויות, ימי הולדת, זיכרונות שיישארו איתנו לעד.

יש לנו מפגשים חודשיים קבועים. במפגשים אלה תוכלו להכיר אחת את השנייה לעומק. כל מפגש כזה נערך בכל פעם בבית של אחת הבנות, ובעיר שונה גם כן.

אנחנו נוהגות גם לצאת להופעות חיות, סטנדאפ, פסטיבלים, טיולים משותפים ודבר שאנחנו הכי אוהבות לצאת לבלות וליהנות מכל הטוב שיש ליקום הזה להציע לנו ובעיקר אנחנו אוהבות את זה ביחד.

יש לנו כמה קבוצות פייסבוק שונות אעשה לכם קצת סדר 🙂

* “בנות השבט” – ללא ספק בנות השבט היא עוד טביעת רגל של סצנת הטראנס הישראלית בתרבות הישראלית הכללית, הקבוצה מראה על חשיבותו של החופש והטראנס בארץ ועל כוחו ליצור חברויות חדשות, מעגלים חדשים, ודיאלוג משותף בין אנשים רבים באוכלוסייה. הקבוצה לנשים בלבד.

* “בנות השבט והחברים” – בקבוצה זו תוכלו להתעדכן ולהכיר את חברי וחברות הקבוצה, יש שם המון תכנים מכל הסוגים שקשורים בעיקר לסצאנה אתם תמיד מוזמנים להעלות תכנים. 

* “השבט” – ניתן להתעדכן בכל המתרחש, על כל השירותים המקצועיים שבנות השבט והחברים מציעים לכם וכמובן לקבל מידע על אירועים קרובים שבהן הם משתתפים/עובדים. 

* “איחוד נשמות ואהבה מהמהות” – זוהי קבוצת פייסבוק מדהימה שכל התכנים והשיתופים קשורים לעולם הרוח, הזוגיות, האוהב, והמקבל. כולם מוזמנים להצטרף אלינו, ולשתף אותנו בתכנים מעניינים.

אני מזמינה את כולכן להכיר את הקהילה שלנו, כולן מוזמנות באהבה.
הבנים מוזמנים להיכנס  לקבוצה המשותפת שלנו ” בנות השבט והחברים “.

סרטונים של אומנים ומוסיקה מהעולם