תקנון

תקנון

תקנון אתר Love And Peace 

מרגע גלישתך באתר, הינך כפוף לתנאים ולכל הכתוב בהסכם זה. יש להתעדכן בתקנון בכל כניסה לאתר.

התקנון כתוב, מטעמי נוחות, בלשון זכר אך הוא מתייחס לזכר ונקבה כאחד.

שימוש באתר

אתר Love And Peace מברך על בחירתך להשתמש בשירותנו. אתר זה יספק לך את השירות בהינתן הסכמה לתקנון זה. אנו רשאים לשנות את התנאים הכתובים בהסכם זה בכל עת, ובעת המשך הגלישה שלך באתר, הינך מאשר את השינויים ומסכים להם.

באתר ההכרויות שלנו חל איסור על העברת פרטי ההתחברות שלך לגורם נוסף, הגלישה באתר מותרת לנרשמים בלבד המאשרים את התקנון.

אישור גלישה באתר ההכרויות

הגלישה באתר מותרת מגיל 25 ומעלה בלבד. במידה ותמצאו באתר אנשים שגילם פחות מכך, יש לדווח על כך לצוות האתר בטופס יצירת הקשר.

דרך האתר תוכלו להכיר אנשים שהמשותף להם ולכם הוא עולם הטראנס ומכאן הקמת אתר זה.  צוות האתר אינו יודע מי הגולשים באתר ולכן כל יצירת קשר, מכל צורה שהיא, הינה על אחריותכם בלבד.

אין אנו אחראיים על המידע ועל התכנים המתפרסמים באתר על ידי המשתמשים השונים.

אין האתר אחראי לכל נזקים שיגרמו לצד ג´ כתוצאה מהתכנים, לכל נזק באתר שיגרם ע”י צד ג´ , ולא אחראי לפגיעה בצד ג´ מכל תוכן פוגעני.

מידע שקרי

הינך מאשר ומודע לכך כי אין אנו יכולים לבדוק ולאמת כל מידע הנמצא באתר. אין אנו אחראיים על המתפרסם באתר, על התכנים הקיימים בו ועל ההודעות השונות. העלאת תמונות ותכנים תעבור בדיקה ראשונית על ידי מנהלי האתר אך אין הדבר מאשר את נכונות התכנים.

הפסקת הגלישה באתר ההכרויות

על מנת להפסיק את הגלישה באתר, מכל סיבה, יש להשאיר הודעה בדף יצירת הקשר, המכילה פרטים מזהים של בעל החשבון (שם מלא, ט”ל, מייל).

הפסקת הגלישה תתאפשר על ידך או על ידי מנהלי האתר, ומכל סיבה שתראה להם לנכון.  הפסקת הגלישה תבטל את האישור שלך לתקנון זה.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות להשאיר את כל התכנים וההודעות שכתבת באתר ואף להשאיר את דף הפרופיל שלך. הסרת הכרטיס תסיר את כל הקישורים לכרטיס מהקטגוריות השונות, אך לא לגמרי את הכרטיס והמידע שבו מהאתר.

הגלישה באתר

מרגע גלישתך באתר הינך מסכים ומאשר את כל הכתוב בהוראות. לא תפעל על מנת לפגוע באתר, לא תעתיק ממנו מידע, לא תשתמש במידע הכתוב בו ולא תפרסם עליו דברים לרעה.

לא תעלה לאתר שום דבר פרסומי למטרת רווח או למטרת יחסי ציבור.

הצעות לשיתופי פעולה

יש לכם רעיון? צרו איתנו קשר: